předvýběr.cz

Letenkář/ka

Zveřejněno 30.08.2019

Pro našeho klienta, cestovní kancelář, která tento rok slaví již 20 let působnosti na českém trhu, hledáme do rozrůstajícího se týmu v Praze kolegy na pozici Letenkář/ka.

Náplň práce

  • agenda týkající se zpracovávání letenek (rezervování a vystavování letenek, změny, vystavování skupin v rezervačních systémech a jiné činnosti s tím spojené)
  • komunikace s klienty a s leteckými společnostmi
  • prodej doplňkových služeb (cest. pojištění)
  • běžná agenturní administrativa, fakturace, reporty
  • identifikace obchodních příležitostí a získávání nových klientů

Požadujeme

  • praxi v rezervačním systému Amadeus/Galileo výhodou
  • schopnost se učit něco nového
  • pečlivost, trpělivost, vysokou míru samostatnosti, zodpovědnost
  • vynikající komunikační a organizační schopnosti
  • odolnost vůči stresu, proaktivní přístup
  • angličtinu tj. schopnost komunikovat s leteckými dopravci

Nabízíme

  • platové ohodnocení odpovídající vašim zkušenostem
  • příspěvek na stravování
  • firemní akce
  • možnost kariérního růstu
  • stabilní zázemí neustále se rozrůstající společnosti
  • prostor pro obchodní nápady
  • možnost výhodných letenek
  • místo výkonu práce - Praha 1

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.