předvýběr.cz

Stavbyvedoucí – vhodné pro absolventy

Zveřejněno 28.08.2019

Pro našeho klienta, společnost, která již více jak 20 let působí v oblasti speciálního zakládání staveb a která před 6 lety rozšířila nabídku o monolitické konstrukce a realizuje stavby jako generální dodavatel, hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavbyvedoucí – vhodné pro absolventy.

Náplň práce

  • příprava staveb a provádění staveb v oblasti geotechniky, pozemních staveb,
  • geotechnologie
  • kontrola prováděných technologií
  • koordinace prací
  • komunikace s dodavateli a odběrateli

Požadujeme

  • VŠ vzdělání stavebního zaměření – geotechnika konstrukce a dopravní stavby, pozemní stavby
  • znalost práce na MS Office (World, excel, Outlook) a ochota se učit novým aplikacím
  • případná znalost MS Project a AutoCAD výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazyka výhodou
  • flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost za dodržování kvality a termínů dodávek, komunikativnost, samostatnost, kolektivní přístup
  • řidičský průkaz B – aktivní řidič

Nabízíme

  • zázemí stabilní stavební společnosti
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • spolupráce na významných stavbách
  • cestovní náhrady včetně diet
  • 5 týdnů dovolené
  • po 3 letech příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • lékařská péče poskytovaná smluvním lékařem
  • možnost bezplatného očkování proti chřipce
  • finanční odměny za odvedenou práci
  • služební automobil po zapracování
  • mobilní telefon
  • odpovídající platové ohodnocení, zajímavou práci v přátelském pracovním týmu
  • možnost seberealizace a profesního rozvoje
  • ubytování hrazeno zaměstnavatelem pro mimopražské zaměstnance
  • sídlo společnosti Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.