předvýběr.cz

Mechanik - technik

Zveřejněno 26.08.2019

Pro našeho klienta, společnost, která svým klientům nabízí autorizovaný prodej, servis a půjčovnu stavebních strojů, hledáme kandidáta na pozici: Mechanik - technik.

Náplň práce

  • servis malé značkové stavební mechanizace HONDA, HUSQVARNA, Atlas Copco
  • občasné servisní výjezdy v rámci pracovní doby
  • objednávání náhradních dílů
  • rozvoz a předávání strojů

Požadujeme

  • vzdělání: vyučen v technickém oboru
  • praxi na pozici, nebo v oboru
  • zkušenost se servisem strojů nebo mechanismů
  • znalost cizích jazyků výhodou
  • technické zaměření, samostatnost, ochota, orientace a schopnost učit se technickým znalostem o strojích a náhradních dílech
  • základní práce na počítači, přátelská a vstřícná komunikace se zákazníky
  • kultivované chování a dobré vyjadřovací schopnosti
  • svářečský průkaz výhodou

Nabízíme

  • práci na HPP v renomované firmě s 25-ti letou tradicí a přátelský kolektivem
  • servis značkových strojů - HONDA, Husqvarna, Atlas Copco, NORTON Clipper
  • pevná pracovní doba 7:00 - 15:30, výjezdy k zákazníkům pouze občasné
  • stravenky
  • místo výkonu práce: Olomouc
  • nekuřácké prostředí