předvýběr.cz

Elektrikář/Servisní technik

Zveřejněno 23.08.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá dodávkami komplexních řešení v oblasti stavebních výplní a svým zákazníkům poskytuje individuální, moderní a konkurenční řešení jejich potřeb, hledáme vhodného kandidáta na pozici Elektrikář/Servisní technik.

Náplň práce

  • Oživování elektrických systémů (zabezpečovací, čipové)
  • Zapojování zvonků, telefonů, elektronických zámků
  • Práce je prováděna na stavbách i u soukromých subjektů
  • Práce v terénu
  • Ve většině případů je nutná komunikace se zákazníkem

Nutné požadavky

  • Nutná znalost oboru elektro (vzdělání nebo praxe)
  • Vyhláška 50
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Požadavky výhodou

  • Praxe v montážích čipových systémů, zabezpečovacích systémů, zvonků, telefonů, elektronických zámků

Nabízíme

  • Služební auto i k soukromým účelům
  • Notebook, mobilní telefon
  • Práci na hlavní pracovní poměr i ŽL
  • Kvalitní a kompletní pracovní vybavení
  • Zakázky převážně v Praze, případně ve Středočeském kraji
  • Místo výkonu práce: Brandýs nad Labem

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.