předvýběr.cz

Delivery lead

Zveřejněno 16.08.2019

Pro našeho klienta, českou společnost patřící mezi evropské špičky v oblasti Business Intelligence řešení, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Delivery lead.

Náplň práce

  • Komunikace s klienty a vedení týmu konzultantů u našich klientů
  • Práce na projektech souvisejících s implementací a zlepšováním IT, BI, DWH řešení
  • Řízení rozpočtu a spolupráce při sestavování rozpočtových plánů
  • Spolupráce s obchodním oddělením při rozvoji podnikání u klienta
  • Zodpovědnost za kvalitu a technické provedení dodávek
  • Komunikace se zaměstnanci v rámci projektů, jejich hodnocení a řízení

Co uvítáme

  • Týmového hráče se schopností motivovat ostatní
  • Zkušenosti s definováním požadavků a koordinací jejich dodání (agilní vlastník produktu)
  • Zkušenosti s vedením projektu nebo vedoucí pozicí v týmu
  • Zkušenosti s plánováním a kontrolou rozpočtových výdajů
  • Zkušenosti s komunikací na všech úrovních řízení
  • Dobré analytické myšlení, orientaci na řešení
  • Vyjednávací dovednosti a asertivitu
  • Orientaci na výsledky a cíle
  • Ochotu cestovat, setkáte se i se zahraničními služebními cestami

Další požadavky

  • Aktivní znalost anglického jazyka – komunikace s klienty i v rámci společnosti
  • Alespoň 3-5 let praxe

Výhodou budou

  • Zkušenosti v oblasti datových skladů, Business Intelligence, cloudových řešení nebo vývoje aplikací
  • Zkušenosti s business analýzou

Nabízíme

  • Vedoucí pozici v týmu spolupracujícím na projektech našich zákazníků (banky, telekomunikace, farmaceutický průmysl)
  • Flexibilní pracovní dobu s možností home-office
  • Místo výkonu práce: Praha