předvýběr.cz

Embedded C++ programátor

Zveřejněno 07.08.2019

Pro našeho klienta, společnost zabývající se vývojem hardware, software, FPGA, DSP a RF, a jejíž výsledky najdete v dnešních embedded systémech, testovacích a měřicích systémech a nejmodernějších komunikačních zařízeních, hledáme vhodné kandidáty na pozici Embedded C++ programátor.

Náplň práce

  • práce v týmu vyvíjejícím firmware pro zdravotnické zařízení (tým je podporován architektem a scrum masterem)
  • podílení se na návrhu firmwaru
  • kódování a testování jednotek
  • dokumentace vlastního vývoje
  • přispívání k integračním testům a systémovým testům firmware

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru IT nebo elektrotechnika
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (psaný i mluvený projev)
  • minimálně 1 rok odborné praxe nebo dlouhodobé stáže
  • dobrá znalost vývoje embedded systémů, C ++ a prezentovatelné praktické zkušenosti
  • několikaleté zkušenosti s vývojem firmwaru pro mikrokontroléry
  • ochotu příležitostně cestovat za zákazníkem do Německa
  • řidičský průkaz skupiny B
  • velkou výhodou: zkušenost s prací v týmu, poskytnutí referencí o vývoji embedded firmwaru, schopnost vysvětlit koncepty, procesy a výsledky své práce
  • výhodou: obeznámení s agilním vývojem (scrum), zkušenost se zodpovědností za komplexní úkoly, povědomí o QA procesech a standardech, zkušenosti s vývojem zdravotnických prostředků podle ISO EN 62304 w, zkušenost s HW v Loop testování, nepřetržitou integrací a testem řízeným vývojem
  • komunikativnost, proaktivnost, flexibilitu a upřímnost

Nabízíme

  • práci na HPP, či živnostenský list
  • dobré platové ohodnocení
  • šanci zlepšit osobní dovednosti absolvováním školení v metodice vývoje zdravotnických zařízení
  • plně vybavené kanceláře
  • zajímavé projekty s využitím posledních embedded technologií
  • zdarma občerstvení, káva, čaj
  • možnost využití měřicí techniky pro soukromé účely
  • částečný home-office
  • stravenky, flexibilní pracovní doba, skvělý tým
  • místo výkonu práce: Brno