předvýběr.cz

Recepční obchodního centra

Zveřejněno 01.08.2019

Pro našeho klienta, majitele obchodního centra IBC v Brně na ul. Příkop hledáme vhodné kandidáty na pozici Recepční obchodního centra

Požadujeme

  • Nutným předpokladem je optimistický a komunikativní člověk (budete tam pro návštěvníky centra)
  • Nutná znalost práce na PC (zaškolení na obsluhu parkovacího systému, obsluhu interního automatu čerpací stanice, hlášení elektronických systémů budovy EPS, EZS je samozřejmostí)
  • Chuť a zájem učit se novým věcem (bez toho to nepůjde)
  • Ochota vyjít vstříc a pomoci ostatním
  • Nutným předpokladem je trpělivost a odolnost proti stresu (ne všichni návštěvníci jsou milí a vstřícní J)
  • Znalost angličtiny, nebo němčiny výhodou (občas se nějaký cizinec objeví)

Pracovní náplň

Budete první člověk, kterého klienti po vstupu do naší budovy uvidí, na Vás velmi záleží. Výsledkem Vaší práce bude zajištěná recepce, kde se všichni naši klienti, ale i kolegové, cítí dobře a rádi se k nám díky tomu vrací.

  • Zajištění chodu recepce včetně třídění pošty, balíkových služeb
  • Zpracování statistik a reportů pro vedení recepce
  • Administrativní podporu
  • Obsluhu parkovacího systému, interní čerpací stanice (vzdáleně)
  • Neustálá komunikace s ostrahou budovy a předávání hlášení z elektronických zabezpečovacích systémů

Nabízíme

  • Zázemí silné, perspektivní a prosperující české společnosti (na trhu již 29 let)
  • Práci na Hlavní pracovní poměr
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Nefinanční bonusy, příspěvky na stravování
  • Místo výkonu práce: Brno centrum