předvýběr.cz

Účetní a administrativní asistent

Zveřejněno 25.07.2019

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje služby účetního a daňového poradenství s 25 letou tradicí, hledáme vhodného kandidáta na pozici Účetní a administrativní asistent.

Náplň práce

  • roztřídění, příprava a zaúčtování základních účetních dokladů
  • evidence došlé a odeslané pošty
  • příprava pošty k odeslání a předání na poštu
  • kopírování a skenování dokumentů dle zadání
  • odesílání vystavených faktur dle pokynů – poštou, e-mailem
  • kompletace složek pro klienty, excelové tabulky, dopisy, vedení klientských spisů
  • zvedání a přepojování telefonů, uvádění návštěv
  • zajišťování ověřovacích doložek na listinách, výpisů z veřejných rejstříků a registrů
  • pochůzky v rámci úřadů, klientů, nákupů apod.
  • zajišťování distribuce a přebírání zásilek zasílaných kurýrní službou
  • další činnosti administrativního a organizačního charakteru dle zadání konzultantů, nadřízených zaměstnanců a jednatelů
  • zajišťování provozu pro zaměstnavatele – stav kancelářských a provozních potřeb a zásob v kuchyňkách

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, vhodné i pro absolventy
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • znalost účetních a daňových předpisů výhodou
  • orientace v podnikatelském prostředí výhodou
  • dobrá znalost MS Office
  • znalost AJ výhodou
  • samostatnost, pečlivost, flexibilita, aktivní a iniciativní přístup k řešení problémů a práci
  • smysl pro týmovou práci
  • zájem o obor účetnictví a daní

Nabízíme

  • práce na HPP v malém kolektivu cca 20 lidí
  • odpovídající finanční ohodnocení + výkonové odměny
  • benefity: občerstvení na pracovišti (káva, nápoje), příspěvky na dovolenou dle pracovních výsledků, příspěvky na kulturu a sport, stravenky, kurzy angličtiny na pracovišti
  • odpovídající zaškolení a podporu týmu
  • přátelský kolektiv
  • uplatnění získaných zkušeností, další rozvoj a vzdělání
  • místo výkonu práce – Praha 2 – Vinohrady