předvýběr.cz

Backend Developer interested in JavaScript (junior)

Zveřejněno 23.07.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na vývoj, prodej, implementaci a správu obchodních systémů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Backend Developer interested in JavaScript (junior).

Náplň práce

  • vývoj globálního zakázkového obchodního řešení pro významnou technologickou společnost zabývající se IT Security
  • technologie použité na projektu: Node.js, React, NoSQL databáze
  • složení týmu: SW Architect, Senior .NET Developer se znalostí JavaScriptu, Frontend Developer, Business Analytik, Tester metodika Agile, Test Driven Development
  • metodika Agile, Test Driven Development

Požadujeme

  • vhodné i pro absolventy
  • bystrá mysl, inovativnost a nápaditost
  • chuť a vůle učit se nové věci
  • výborné matematické znalosti a dovednosti
  • alespoň základní znalost programování (.NET, Node.js, Java)

Nabízíme

  • moderní přístup k provozování aplikace, který jen tak někde nenajdete (serverless)
  • možnost osobně se podílet na návrhu aplikace a diskutovat s kolegy o dalším vývoji řešení
  • prostor pro profesní rozvoj (interní i externí školení, TechLunches, certifikace)
  • motivující finanční ohodnocení
  • širokou škálu dalších firemních benefitů (firemní akce, neformální teambuildingy, příspěvek na stravování, Multisport karta, flexibilní pracovní doba, volitelné kurzy anglického jazyka, možnost napracování hodin atd.)
  • možnost Home Office
  • relax zónu a 5 týdnů dovolené
  • místo výkonu práce: Praha 4 – Braník

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.