předvýběr.cz

Skladník Praha

Zveřejněno 22.07.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se již 21 let zabývá prodejem a servisem osobních a užitkových vozidel, hledáme vhodného kandidáta na pozici skladník Praha.

Náplň práce

  • výdej a prodej ND
  • příprava objednávek ND
  • správné a včasné umístění ND na požadované skladovací místo
  • kontrola správnosti položek dodávek ND
  • vzájemná spolupráce s kolegy
  • ukládání dočasně vymontovaných dílů a kol
  • rozvoz ND zákazníkům

Požadujeme

  • ŘP sk.B - aktivní řidič
  • uživatelská znalost práce na PC
  • bezúhonnost
  • zodpovědný a pečlivý přístup k odváděné práci
  • ochotu učit se novým věcem
  • praxe v oboru - výhodou

Nabízíme

  • zajímavou práci v moderním autoservisu
  • prostředí prémiové značky
  • plat odpovídající úrovni znalostí a pracovnímu nasazení
  • stravenky
  • pracovní oděv a ochranné pomůcky
  • zaměstnanecká sleva na produkty a služby společnosti
  • práce v rámci menšího týmu, osobní přístup
  • práce v centru města (výborná dopravní dostupnost)

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.