předvýběr.cz

Centura Senior Developer

Zveřejněno 15.07.2019

Pro našeho klienta, významnou společnost na trhu IT, hledáme vhodné kandidáty na pozici Centura senior developer.

Náplň práce

  • pracovat s nejnovější technologií Oracle DB 12 a případně se podílet i na její administraci
  • vyvíjet nové funkcionality
  • řešit produkční incidenty
  • analyzovat a optimalizovat kód
  • komunikovat s analytiky a testery
  • používat SVN a Git pro verzování zdrojového kódu
  • účastnit se na projektu pro významného zákazníka ve finančním sektoru

Požadujeme

  • bakalářské vzdělání
  • zkušenost s programováním – Centura (Gupta)
  • orientovat se v architektuře DB Oracle
  • SQL – základní znalost DML a DDL
  • praxe se systémy pro správu verzí (SVN, Git)
  • výhodou znalost skriptovacích nástrojů (shell, makefile)
  • přečíst technickou dokumentaci v angličtině

Nabízíme

  • účast na zajímavých IT projektech v ČR i zahraničí
  • 5 týdnů dovolené
  • relax zóna
  • možnost home office
  • MultiSport karta
  • vzdělávání a odborná školení
  • jazykové kurzy
  • občerstvení na pracovišti zdarma – káva, čaj, džusy, ovoce
  • očkování proti chřipce
  • možnost občasné práce z domova
  • children - friendly office
  • místo výkonu práce: Praha – Smíchov, další kanceláře a možnost výkonu práce v Ostravě – Mariánské Hory a v Brně – Veveří