předvýběr.cz

VIP IT Technik – podpora PC koncových uživatelů

Zveřejněno 04.07.2019

Pro našeho klienta, hledáme nového kolegu do týmu VIP IT techniků v Mladé Boleslavi, který má zájem pracovat v moderním a stále rostoucím IT prostředí a podílet se na administraci počítačů a podpoře koncových uživatelů. Oceňujeme zájem a zapálení pro IT techniku a nové technologie. Klient je stabilní společnost poskytující IT služby pro široké spektrum zákazníků v České republice.

Jaká bude Vaše pracovní náplň

  • Podpora koncových uživatelů počítačů na platformě MS Windows
  • Instalace a přizpůsobení HW/SW koncových PC v podnikovém prostředí
  • Řešení HW/SW incidentů – PC, notebooky, mobilní telefony, tiskárny, scannery, ...

Co nabízíme

  • Různorodou a zajímavou práci v moderním prostředí informačních technologií, v mladém týmu
  • Práci na místě u zákazníka v Mladé Boleslavi
  • Práci na plný úvazek s možným nástupem ihned
  • Průběžně rostoucí mzdu podle zvyšující kvalifikace
  • Hrazené vzdělávání a certifikace
  • Hrazené kurzy angličtiny
  • Pohyblivou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Týden dovolené navíc
  • Sick days
  • Spolupráci na HPP i ŽL

Co požadujeme

  • SŠ vzdělání, úspěšně zakončené maturitou (čerstvým absolventům se nebráníme)
  • IT zaměřené vzdělání je určitě velké plus
  • Praxe v oboru IT další velkou výhodou
  • Znalost Microsoft Office 2013, 2016 a Office365 výhodou
  • Nadšení a zapálení pro informační technologie
  • Znalost instalace, údržby a správy počítačů
  • Obecné znalosti prostředí počítačových sítí
  • Středně pokročilou znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se