předvýběr.cz

Fakturant/ka

Zveřejněno 20.06.2019

Pro našeho klienta, jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů zdravotnické techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Fakturanta/ky.

Náplň práce

  • Vyřizování objednávek od klientů
  • Fakturace přijatých objednávek
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Expedice
  • Dále vás čeká práce s MS Excel, účetním systémem POHODA a využití anglického jazyka

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Komunikativní znalost Aj
  • Praxe na pozici je výhodou
  • Znalost práce s MS Excel
  • Výhodou je znalost účetního systému POHODA
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Dobré platové ohodnocení
  • Příspěvek na stravování (stravenky)
  • 20 dnů dovolené + 5 sick days
  • Mobilní telefon
  • Kurzy anglického jazyka
  • Přátelský kolektiv
  • Místo výkonu práce - Praha Čestlice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.