předvýběr.cz

Aplikační inženýr food & chemistry

Zveřejněno 04.06.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je členem jedné z největších skupin v oblasti výroby a prodeje technických plynů, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Aplikační inženýr food & chemistry.

Náplň práce

  • Odborná podpora rozvoje obchodní činnosti v oblasti průmyslu chemie, sklářství a slévárenství v souladu s cíli společnosti
  • Zvyšování image a odborného renomé společnosti v oblasti průmyslu chemie, sklářství a slévárenství
  • Účinná pomoc při získávání a udržování zákazníků cestou odborné podpory
  • Odborné prezentace u stávajících a potenciálních zákazníků
  • Přednášková a publikační činnost v průmyslu chemie, sklářství a slévárenství
  • Aktivní účast a organizace odborných veletrhů, výstav a seminářů v oblasti potravinářství a životního prostředí

Požadujeme

  • VŠ vzdělání – chemického/potravinářského směru
  • Praxi v segmentu potravinářského, nebo chemického průmyslu 5 let
  • Znalost AJ alespoň na středně pokročilé úrovni
  • Uživatelskou znalost práce s PC (Excel, Word, Microsoft Outlook, Power Point, Acrobat Reader)
  • Prezentační schopnosti, analytické myšlení
  • Základní obchodní dovednosti
  • ŘP sk. „B“

Nabízíme

  • Zajímavou a pestrou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Práci na plný úvazek s pružnou pracovní dobou
  • Telefon, osobní počítač, služební vozidlo
  • Profesionální a příjemný kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • Ostatní zaměstnanecké benefity (dotace stravného, příspěvek na penzijní připojištění)
  • Místo výkonu práce: celá ČR, služební cesty SR a Polsko