předvýběr.cz

Junior nákupčí - Disponent/ka

Zveřejněno 30.05.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je významným dodavatelem výrobců oken a dveří, hledáme vhodné kandidáty na pozici Junior nákupčí – Disponent/ka.

Požadujeme

  • SŠ vzdělání, technického směru, příp. VŠ výhodou
  • komunikativní znalost němčiny, příp. angličtiny
  • velmi dobrá znalost práce s PC (MS Office atd.)
  • zkušenosti nebo kontakty v oboru výhodou
  • vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu
  • flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost a trestní bezúhonnost

Náplň práce

  • objednávání a evidence příjmu dodaného zboží
  • kontrola pohybu zboží, hlídání skladových zásob (dispozice)
  • hlídání termínů dodání, kontrola nákupních cen
  • komunikace s kolegy a domácími i zahraničními partnery
  • dodavatelské reklamace, hledání alternativních a nestandardních řešení
  • poptávání zboží a vyhodnocování dodavatelských nabídek
  • neustálé zvyšování znalostí sortimentu výrobků a zboží

Nabízíme

  • zajímavou a různorodou pracovní výzvu v nadnárodní společnosti
  • vysokou míru zodpovědnosti a samostatnosti
  • zajímavé ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích
  • možnost profesního rozvoje, zvyšování kvalifikace a finančního růstu
  • místo výkonu práce: Kladno