předvýběr.cz

Pracovník pro montážní a seřizovací práce elektro

Zveřejněno 29.05.2019

Pro našeho klienta, společnost zabývající se automatizací a informačními technologiemi pro výrobní zařízení ve výrobním průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Pracovník pro montážní a seřizovací práce elektro.

Náplň práce

  • Práce při realizaci zakázek v oblasti automatizace v zahraničí (převážně Německo)
  • Zapojování a stavba rozvaděčů
  • Montáž kabelových žlabů, montáž elektrických zařízení a pokládka kabelového vedení
  • Příprava materiálu, stříhání a odizolování vodičů
  • Zhotovování jednoduchých sestav
  • Kontrola dle technické dokumentace
  • Provádění oprav, údržby, seřizování systémů elektroniky
  • Měření a vyhodnocování parametrů elektronických zařízení
  • Vedení příslušné provozní dokumentace

Požadujeme

  • Minimálně vyučení
  • Praxi na pozici elektromechanik, příp. pomocný elektromechanik
  • Znalost v oboru montážních a seřizovacích prací - elektro
  • Zkušenost s prací v Německu - výhodou
  • Německý, popřípadě anglický jazyk - výhodou
  • Platná vyhláška č.50/1978 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice - výhodou
  • ŘP sk. B - výhodou

Nabízíme

  • Práci na IČO nebo HPP v silné společnosti s více než 20 lety na trhu průmyslové automatizace
  • Platové ohodnocení dle zkušeností a typu zakázky
  • Diety (u HPP)
  • Služební mobilní telefon
  • Služební vůz
  • Kompletní pracovní vybavení a oblečení (HPP)
  • Koncoroční bonusy dle vlastních výkonů a zisků firmy (u HPP)
  • Nástup možný ihned
  • Pracoviště: Žďár nad Sázavou
  • Místo výkonu práce: Německo