předvýběr.cz

Projektant vzduchotechniky

Zveřejněno 24.05.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na čištění vzduchotechnických potrubí a klimatizačních systémů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektant vzduchotechniky.

Náplň práce

  • Spolupráce na návrhu zařízení a technologických celků, v oboru technika prostředí
  • Vypracování a schvalování projektové dokumentace (pro vlastní výrobu VZT komponentů)
  • Vypracování studií, nabídek, typizačních podkladů
  • Technický a autorský dozor
  • Spolupráce při výstavbě a realizaci díla
  • Příprava stavebních podkladů v BIM (REVIT modely a rodiny)
  • Zpracování výkresové dokumentace (2D, BIM/3D)
  • Odborná a prezentační činnost (konference, technická jednání)
  • Občasné výjezdy na stavbu po území ČR, SR

Požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru technika prostředí staveb, energetika, tepelná technika, chladicí technika, vzduchotechnika staveb nebo příbuzné
  • Vysokou efektivitu při práci s počítačem a počítačovými nástroji pro projektanty
  • Zájem o práci v oblasti technologické klimatizace (VZT + CHL)
  • Základní znalost anglického, nebo německého jazyka - na technické úrovni pro porozumění návodům a datovým listům
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Spolehlivost a odpovědnost (flexibilita)

Nabízíme

  • Mimořádné finanční ohodnocení (podíl na zisku zakázek)
  • Práci na zajímavých projektech
  • Zaškolení na pokročilou práci v BIM s využitím platformy Autodesk, REVIT
  • Zvyšování kvalifikace, kariérní růst, firemní školení
  • Možnost růstu na vedoucí pozice
  • Sympatický pracovní kolektiv
  • Možnost další praxe a zácviku v jiných odbornostech dle Vašeho zájmu
  • Služební telefon a počítač
  • Cestovní náhrady - služební vozidlo
  • 2 dny sick days
  • Možnost Home Office
  • 6 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce: Ústí nad Labem

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.