předvýběr.cz

Projektant - podzemní stavby

Zveřejněno 22.05.2019

Pro našeho klienta, projekční společnost, která se zaměřuje na stavby podzemní, vodohospodářské, dopravní a stavby městské infrastruktury, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Projektant - podzemní stavby.

Pozice je vhodná i pro studenty a absolventy.

Náplň práce

  • navrhování staveb podzemních, vodohospodářských a staveb městské infrastruktury
  • projektování v AutoCADu

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání (stavební zaměření výhodou)
  • znalost softwaru AutoCAD
  • uživatelská znalost práce na PC
  • ŘP sk. B
  • samostatnost, zodpovědný přístup k práci
  • záliba ve sjezdovém lyžování velkou výhodou

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • přátelský a sportovně založený tým kolegů
  • práce na HPP (možnost i part-time)
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • příspěvek na stravování, firemní akce a sportovní soutěže
  • více než 5 týdnů dovolené
  • zaškolení samozřejmostí
  • nástup možný dle dohody/ ihned
  • kanceláře: Praha 6

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.