předvýběr.cz

IT Administrátor

Zveřejněno 21.02.2019

Pro našeho klienta, společnost, která patří mezi největší obchodní firmy na celém světě a zabývá se upevňovacím a montážním materiálem, hledáme vhodného kandidáta na pozici IT Administrátor.

Náplň práce

  • Pomoc koncovým uživatelům – přes email, telefon i osobně
  • Občas bude potřeba vyrazit do terénu a provést úpravy přímo na pobočce nebo u zákazníka
  • Správa firemní infrastruktury a podpora uživatelů bude na denní bázi
  • Příležitost pracovat na zajímavých projektech v rámci České republiky i zahraničí

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru IT bude velkou výhodou
  • Požadujeme praxi na obdobné pozici 2-3 roky
  • IT by mělo být tvoje hobby
  • Ochota učit se nové věci
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • Zázemí, ve kterém se opravdu budeš moci věnovat své práci
  • Skvělý tým a spolupráci napříč firmou, včetně nadřízených
  • Hmatatelné výsledky, výstupy své práce uvidíš funkční a v praxi
  • Služební notebook a telefon
  • Odměny hodné tvé práce
  • K tomu mimo jiné – 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní či penzijní pojištění, občerstvení na pracovišti, kantýna a výborná káva
  • Místo výkonu práce: Mladá Boleslav-Nepřevázka