předvýběr.cz

Pracovník v geologickém průzkumu

Zveřejněno 06.05.2019

Pro našeho klienta, podnik, který provádí inženýrsko-geologické průzkumy, stavebně-technologické vrty, hydro-geologické průzkumy a odborné konzultace, hledáme kandidáty na pozici Pracovník v geologickém průzkumu na vrtných soupravách.

Náplň práce

  • práce v terénu ve skupině dvou a více pracovníků
  • řízení strojního zařízení vrtných souprav, montáž a jejich stěhování
  • manipulace s vrtným nářadím na pracovišti
  • řešení nastalých záležitostí s nadřízeným

Požadujeme

  • praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • manuální zručnost
  • řidičský průkaz sk. B, C
  • časová flexibilita
  • samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

  • práci v zavedené společnosti
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • možnost zajištění ubytování zdarma v areálu společnosti
  • v případě, že máte jen řidičský průkaz sk. B je možné si kvalifikaci sk. C doškolit
  • placené přesčasy, pracovní vybavení
  • nástup možný okamžitě po domluvě
  • výkon práce: dle zakázek v rámci ČR
  • místo výkonu práce: Tachlovice – (Praha – Z)