předvýběr.cz

Operátor/-ka výroby

Zveřejněno 26.04.2019

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která je jedním z předních výrobců vysoce kvalitních a technologicky náročných kabelových svazků pro automobilový či výtahový průmysl, hledáme vhodné uchazeče na pozici: Operátor/-ka výroby

Náplň práce

  • Výroba kabelových svazků pro automobilový průmysl
  • Jednoduchá elektromechanická montáž
  • Práce na samostatném stroji (nejedná se o pásovou výrobu)

Požadujeme

  • Min. ZŠ vzdělání
  • Manuální zručnost
  • Základní uživatelskou znalost počítače
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

  • Stabilní práci na HPP v silné nadnárodní společnosti s více než 75 – letou tradicí na trhu
  • Zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností a rychlosti zapracování
  • Štědré příplatky za dobrovolné přesčasy
  • Příspěvek na dojíždění
  • Dotované závodní stravování na denních i nočních směnách a nepřetržitě fungující kantýnu
  • Pět týdnů dovolené
  • Zaměstnanecké benefity – program Cafeterie nebo penzijní připojištění
  • Odměnu za loajalitu - ke každému výročí smlouvy bonus minimálně 7.200,- Kč
  • Bonus za doporučení nového zaměstnance 10.000,- Kč
  • Bonus za měsíc bez absence - 500 Kč (včetně dovolené)
  • Kompletní zaškolení ve vlastním tréninkovém centru
  • Možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu v rámci výroby
  • Bezpečnostní obuv, pracovní oděv a všechny nástroje potřebné k práci
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Mikulov

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.