předvýběr.cz

PRICING SPECIALISTA

Zveřejněno 16.04.2019

Pro našeho klienta, společnost, která patří mezi největší servisní firmy v České republice a Slovensku v oblasti pravidelné preventivní údržby a prohlídek v případě poruch výtahů, eskalátorů a pohyblivých chodníků, hledáme vhodné kandidáty na pozici PRICING SPECIALISTA.

Náplň práce

  • podpora aktivit koncernu Schindler v oblasti cenotvorby
  • správa ceníků
  • analýza a monitoring trhu
  • kontrola plnění klíčových ukazatelů (KPI)
  • organizace a vedení workshopů na téma zvyšování maržovosti
  • příprava dokumentů a analýz pro vedení společnosti
  • pravidelný reporting
  • spolupráce na implementaci nových projektů koncernu v oblasti výtahů a eskalátorů
  • podpora při správě systému CRM (systém pro správu vztahů se zákazníky) a dalších interních nástrojů
  • podpora v oblasti marketingu (brožury, tiskové materiály pro zákazníky)

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti IT nebo techniky
  • minimálně 2 roky zkušenost v oblasti analýzy dat, controllingu
  • ideálně zkušenost v oblasti cenotvorby nebo analýzy dat
  • výborná uznalost MS office (excel)
  • znalost AJ na pokročilé úrovni podmínkou
  • znalost SAP na uživatelské úrovni výhodou
  • výborné analytické schopnosti a schopnost řešení problémů
  • předchozí zkušenost v oblasti výtahů výhodou
  • schopnost dotahovat věcí do konce, strukturovanost, schopnost hledání vlastní cesty

Nabízíme

  • zázemí prosperující společnosti, odborný růst a perspektivu
  • mladý kolektiv
  • Iphone, notebook
  • 20 dní dovolené, 5 dní osobního volna, 3 dny zdravotního volna
  • příspěvek na sport/relax a na jazykovou výuku
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na důchodové připojištění
  • benefitní systém cafetérie
  • HPP nebo 1/2 HPP s potenciálem na plný úvazek
  • místo výkonu práce: Praha 5