Odborný prodejce labor. a zdrav. techniky/produktový manažer

Zveřejněno 29.03.2019

Pro našeho klienta, českou obchodní společnost, která výhradně zastupuje řadu významných světových výrobců laboratorní techniky, která nabízí komplexní služby pro malé i velké projekty, hledáme vhodného kandidáta na pozici Odborný prodejce labor. a zdrav. techniky/produktový manažer.

Náplň práce

  • příprava nabídek a prodej specializovaných laboratorních přístrojů
  • správa svěřené části produktového portfolia, příprava podkladů, marketing
  • technická podpora zákazníků a rozvoj obchodních aktivit
  • samostatné vedení obchodních jednání (laboratoře - vědecké ústavy, zdravotnická zařízení, průmysl)
  • vyhledávání nových příležitostí (do 10%)
  • příprava prodejních, technických argumentů a příprava pro marketing
  • monitoring konkurence, sledování vývoje na trhu
  • aktivní spolupráce s oddělením servisu, administrativy a marketingu
  • účast na seminářích, kongresech a výstavách
  • pravidelný jasný a otevřený reporting vedení společnosti

Očekáváme

  • nejlépe VŠ vzdělání (výhodou) zaměřené na přístrojovou techniku, chemii či biologii
  • praxe s prodejem laboratorní nebo zdravotnické techniky výhodou
  • praxe v oblasti práce s laboratorními zvířaty výhodou
  • obecný přehled v chemii a laboratorním prostředí
  • komunikativní znalost angličtiny - produktová školení v zahraničí
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • technicky a obchodně zdatnou osobnost
  • ochotu cestovat v rámci Čech (cca 25% pracovní doby)

Nabízíme

  • samostatnou pozici na HPP ve stabilní společnosti (25 let na trhu)
  • příjemné pracovní prostředí v klidné části obce
  • pracovní kolektiv cca 25 osob a užší obchodní tým
  • odpovídající mzdové ohodnocení a roční bonus
  • možnost profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • automobil i k soukromému užívání, mobil, notebook, stravenky, příspěvek na další vzdělávání a dovolenou
  • nástup dle dohody
  • místo výkonu práce: Praha - Čestlice

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.