předvýběr.cz

Finanční účetní Brno

Zveřejněno 19.03.2019

Pro našeho klienta, kreativní, dynamickou poradenskou a účetní společnost, která nalézá individuální řešení a poskytuje kompletní účetní služby, hledáme vhodného kandidáta na pozici Finanční účetní.

Hlavní náplň práce

  • Zodpovědnost za vedení svěřené účetní agendy
  • Vedení celého finančního účetnictví
  • Vedení mzdového účetnictví
  • Jednání s místními úřady a institucemi
  • Správa datové schránky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření
  • Min. 5 let praxe jako samostatný(á) účetní v soukromém sektoru nejlépe v obchodní firmě
  • Znalost podnikových financí a české účetní legislativy, znalost daní - schopnost sledovat a aplikovat změny
  • Znalost práce s účetními systémy a INTRASTAT
  • Dobrá znalost MS Office produktů (Excel, Access, Outlook, Word)
  • Organizační dovednosti na vysoké úrovni
  • Zodpovědnost, pečlivost a orientace na detail, přesnost
  • Vysoké pracovní nasazení, spolehlivost

Nabízíme

  • Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Prostor pro samostatnou, zodpovědnou a perspektivní práci
  • Různorodou a časově flexibilní práci
  • Motivační systém finančního ohodnocení
  • Mladý a přátelský pracovní kolektiv
  • Prostor pro seberealizaci a osobní růst
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce Brno