předvýběr.cz

Customer Service Assistant

Zveřejněno 05.03.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je distributorem elektronických komponent, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Customer Service Assistant.

Náplň práce

  • Poskytování kvalitního servisu a podpory firemním zákazníkům
  • Komunikace se zákazníky a vyřizování jejich požadavků
  • Zpracování objednávek a vkládání informací do firemních systémů
  • Spolupráce s ostatními členy týmu a jejich podpora

Požadujeme

  • Zkušenosti v zákaznickém servisu
  • Velmi dobrá znalost českého a anglického jazyka slovem i písmem, další evropský jazyk výhodou
  • Velmi dobré komunikační schopnosti a prozákaznický přístup
  • Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office), zkušenosti s ERP systémem velkou výhodou
  • Samostatnost, ale i schopnost týmové práce
  • Aktivní přístup k práci

Nabízíme

  • Práce v mezinárodní společnosti s přátelským prostředím
  • Práce na HPP
  • Odpovídající finanční ohodnocení a další benefity
  • Možnost osobního a kariérního růstu
  • Nástup možný ihned
  • Výkon práce: Brno

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.