předvýběr.cz

Odborný/á asistent/ka v odboru-kancelář starosty

Published 12.04.2024

Pro našeho klienta, městskou část Praha 13, hledáme vhodné kandidáty na pozici Odborný/á asistent/ka v odboru-kancelář starosty.

Náplň práce:

  • zajišťování specializovaných organizačních a koordinačních činností a agend ve spolupráci s orgány státní správy, samosprávy a statutárními orgány s rozsáhlým územním působením
  • organizace a správa chodu kanceláře
  • poskytování administrativní podpory včetně vyřizování korespondence, objednávek, faktur a dalších administrativních úkolů

Požadavky:

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • dosažení 18 let věku
  • občan ČR
  • nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR, který ovládá český jazyk
  • svéprávnost
  • bezúhonnost
  • dobrá uživatelská znalost práce na PC

Výhodou:

  • praxe ve veřejné správě
  • komunikativnost, psychická odolnost
  • samostatné uvažování a organizační schopnosti
  • odpovědný přístup k plnění úkolů

Nabízíme:

  • zaměstnání u stabilního zaměstnavatele se zaručeným termínem výplaty

  • přátelský kolektiv

  • příjemné, moderní pracoviště na Slunečním náměstí

  • přímo na stanici metra B „Hůrka“

  • 5 týdnů dovolené

  • 6 dní indispozičního volna (tzv. sick days)

  • 2 dny volna v kalendářním roce na samostudium

  • možnost individuálního nastavení pracovní doby (na pracovištích, kde je to možné)

Position Info

Workplace location:
Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost studijního volna
Salary range:
20 000 - 33 000 Kč/měsíc
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..