Zavoláme Vám

Sečtěte a zaokrouhlete (28.1 + 31.8) *

Pošlete nám své číslo a my Vám zavoláme zpět.

Zavoláme Vám

Sečtěte a zaokrouhlete (25.4 + 31.3) *

Pošlete nám své číslo a my Vám zavoláme zpět.

+420 246 086 014

Sečtěte a zaokrouhlete (45.9 + 11.3) *

Nacházíte se zde: Úvod » O nás » Spolupracujeme

S kým rádi spolupracujeme

Kurzy první pomoci PrPom

Poprvé jsme ve firmě uspořádali zážitkové kurzy první pomoci v roce 2018. Akce proběhla v uvolněné atmosféře, ale s velkou dávkou soustředění a empatie. Připomněli jsme si základy první pomoci a to nejen teoreticky, ale hlavně prakticky v modelových situacích, které jsem všichni hráli naplno. Celý den byl pro nás pro všechny neopakovatelným zážitkem, takže jsme se rozhodli kurzy každoročně opakovat, i když pokaždé s trochu jiným zaměřením. Moc děkujeme firmě PrPom za jejich práci!

www.prpom.cz

THINline

Zajišťují pro nás všechno, co se týká webových stránek a reklamy na internetu, a to kvalitně a v požadovaných termínech. Naopak my pro ně hledáme odborníky a specialisty na správu webu a jiné IT profese.

www.thinline.cz

 

INSTE

Nemáme vlastního „ajťáka“, ale využíváme spolehlivého externího dodavatele kompletních IT služeb, jako je např. správa počítačové sítě včetně poštovního serveru, úložiště a servisu našich počítačů.

www.inste.cz

Dobrá nálada

Vrchní dodavatel vína pro naše klienty a pro všechny akce, které pořádáme. Je to náš nejstarší dodavatel, se kterým spolupracujeme od samého vzniku Předvýběru.CZ.

www.dobranalada.com

 

Česko-německá obchodní a průmyslová komora

Stali jsme se členy proto, že víme, že mezi obchodními komorami v Česku je nejsilnější, ale i proto, že Německo je náš významný soused, se kterým sdílíme nejdelší hranici i kulturní blízkost, je naším nejvýznamnějším obchodním partnerem a náš zakladatel má dlouholetý kladný vztah k německým zemím.

www.cnopk.cz

 

e.vox

Komunikaci považujeme za důležitou. Svěřili jsme ji odborníkovi se zkušenostmi ekonomického žurnalisty i marketingového manažera, který pro nás dneska udržuje vztahy s novináři, píše tiskové zprávy a články, newslettery pro klienty a zájemce o práci, organizuje workshopy a pracovní snídaně a vůbec zajišťuje všechno, co se týká marketingu a public relations.

www.evox.space

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Na Kozačce 1289/7, 120 00 Praha 2 - Vinohrady.
IČ 28254104, DIČ CZ28254104
OR v Praze, sp. zn. C 125597

Pracovní doba:
Po – Čt 9.00 – 17.00 hod. a Pá 9.00 – 15.00 hod.

Kontaktní údaje
predvyber@predvyber.cz

Mapa

Nahoru