předvýběr.cz

Výzkumní pracovníci - polní pokusy

Zveřejněno 10.04.2023

Pro našeho významného klienta, přední nezávislou výzkumnou společnost, hledáme do týmu nové kolegy či kolegyně na pozici Výzkumní pracovníci – Polní pokusy.

Jaká bude náplň práce?

  • Zabezpečování polních pokusů s různými zemědělskými plodinami, spojenými s testováním přípravků na ochranu rostlin
  • Práce v terénu v letních měsících a v dalších měsících možná kombinace práce v kanceláři a Home Office

Jaké jsou dobré předpoklady?

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Možné i pro absolventy se zájmem o obor, praxe výhodou
  • Vzdělaní/Přehled v oblasti agronomie/zemědělství a ochrany plodin či příbuzných oborech výhodou
  • Znalost AJ minimálně na základní, ale komunikativní úrovni
  • ŘP sk. B
  • Ochota cestovat
  • Týmový hráč
  • Základní úroveň práce s PC, zejména MS Office

Co za to nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti se zajímavou a pestrou prací
  • Dobré a stabilní finanční ohodnocení
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Odbornou práci v mezinárodní společnosti nabízející možnost získání zajímavých odborných znalostí a praxe v zemědělství nejen v České republice
  • Home office, možný i pravidelně
  • Zajímavé firemní benefity (mobilní telefon, notebook, stravenky, penzijní a životní připojištění, firemní rekreační zařízení, 25 dní dovolené, atd.)
  • Možnost osobního rozvoje a růstu
  • Poskytujeme možnost očkování proti klíšťové encefalitidě
  • Možnost dotované rekreace (podniková chata v Rokytnici nad Jizerou)
  • Místo výkonu práce: Slavkov u Brna/Práce v terénu/Home Office

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Vyškov
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..