předvýběr.cz

Vedoucí personálního oddělení městského úřadu

Zveřejněno 14.03.2022

Chcete pracovat pro město, které je dlouhodobě vyhlašováno jako nejlepší město pro život v ČR?

Pro našeho klienta, úřad města Říčany, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí personálního oddělení městského úřadu

Náplň práce:

  • Řízení činnosti a organizace práce v oblasti personalistiky
  • Řízení lidských zdrojů (nábor, vzdělávání, hodnocení)
  • Pracovně právní poradenství
  • Spolupráce na organizačních změnách MÚ
  • Úzká spolupráce s vedením MÚ (starosta, rada města, tajemník)
  • Vedení tříčlenného týmu

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání
  • Znalost zákona č. 262/2006 Sb., Zákoník práce v platném znění a další pracovně-právní legislativy
  • Znalost zákona č. 312/2002 Sb. O úřednících územních samosprávných celků je výhodou
  • Praxe na pozici vedoucího personálního oddělení výhodou
  • Praxe ve veřejné správě je výhodou
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Přesnost, spolehlivost, flexibilita
  • Znalost práce na PC, minimálně Windows 10, MS Word 2013, MS Excel 2013, internet, e-mail (Outlook 2013)
  • Znalost anglického jazyka, popřípadě dalšího světového jazyka je výhodou

Nabízíme:

  • Plat ve výši 50.000 Kč – 55.000 Kč se zkušební dobou 6. měsíců
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny volna z kolektivní smlouvy (sick days)
  • Možnost příspěvku na penzijní připojištění v max. výši 3 % vyměřovacího základu
  • Možnost získání služebního bytu
  • Možnost příspěvku na mateřskou školu a možnost umístění dětí do firemní školky
  • Možnost rekreace v městských rekreačních objektech (Kořenov, Lutová)
  • Místo výkonu práce: Říčany

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha-východ
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Firemní školka, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdělání:
Vyšší odborné

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..