předvýběr.cz

Technolog se zaměřením na konstrukci letadel

Zveřejněno 26.06.2023

Pro našeho klienta, výrobní společnost, působící v oblasti letového průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technolog se zaměřením na konstrukci letadel.

Náplň práce:

  • Technická příprava dat pro výrobu (TPV) a podklady pro kalkulace, výkresová dokumentace
  • Práce v 3D – SolidWorks – výkresy, modelování
  • Zpracovávání 3D dat, zpracovávání dat z 3D skenování
  • Řešení výrobních problémů
  • Zavádění nových technických postupů do výroby
  • Podílení se na inovaci stávajících výrobků
  • Vyvíjení, zkoušení, revidování nových technických postupů
  • Evidence a tvorba výrobních přípravků i šablon
  • Evidence a tvorba výrobních modelů
  • Měření vypracování normativ pro výrobní činnosti
  • Administrace TPV dat v informačních systémech
  • Zajištění bezproblémového průběhu výroby, optimalizace
  • Příprava a vývoj nových projektů a uvedení nových technologií

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost technických norem a čtení výkresové dokumentace
  • Znalost a praxe 3D Solidworks software, 3D výkresy, 3D modelování
  • Praxi ve zpracovávání 3D dat, znalost zpracovat a upravovat data z 3D skenování
  • Schopnost pracovat ve zkušeném týmu a mít odpovědnost za kvalitu
  • Spolehlivost, aktivní přístup, seriózní chování, komunikativnost, motivaci, respekt
  • Trestní bezúhonnost
  • AJ výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti se zajištěním zdrojem zakázek
  • Roční odměny
  • Odměny k výročí
  • Odměny za inovaci
  • Docházkový bonus
  • Možnost závodního stravování a stravné ve mzdě
  • Pro příznivce létání možnost získání pilotního průkazu a pilotům letadlo k pronájmu na víkend třeba k moři
  • Notebook
  • Vzdělávací kurzy, školení, jazykové kurzy
  • Firemní akce, vyhlídkové lety pro rodinné příslušníky
  • Místo výkonu Choceň

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Ústí nad Orlicí
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..