předvýběr.cz

Technik vstupní kontroly

Zveřejněno 09.03.2022

Pro našeho klienta, výrobce přístrojů, senzorů a tlakových snímačů pro měření a kontrolu tlaku, teploty a hustoty plynů nejvyšší jakosti, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik vstupní kontroly.

Náplň práce:

  • Zajištění pravidelné kontroly kvality dodávaného materiálu včetně jejich dokumentace
  • Další vývoj kontroly příjmu zboží (optimalizace metod měření, měření standardů)
  • Odborná správa nástroje "zabezpečování jakosti"
  • Stanovení, úprava intervalů kontroly dodaných materiálů
  • Plánování, zavádění/prosazování a sledování postupů a průběhů zabezpečování jakosti (vstupní kontroly materiálu)
  • Vytvoření plánů testování
  • Provádění a dokumentace vstupních kontrol dle plánu
  • Zaznamenání a vytvoření zpráv Q3 (reklamace dodavatelů v SAP)
  • Informování produktového manažera v případě odchylek
  • Zajištění zastavení neshodných dodávek (Mat. S odchylkami)
  • Monitorování/ péče skladu s neshodnými výrobky
  • Podpora ostatních oddělení při úkolech zajištění kvality
  • Externí audit dodavatelů včetně zpracování zpráv
  • Vytváření hodnocení, statistik
  • Doprovod (moderace) analýz rizikového potenciálu FMEA
  • Plánování a realizace školení (specializovaná oddělení)

Požadujeme:

  • Technické středoškolské vzdělání /strojní nebo elektro s ukončenou odborností
  • Další vzdělání jako technik kvality/inženýr kvality
  • Školení v oblasti QS
  • Víceletá praktická zkušenost na poli vstupní kontroly zboží /zajištění jakosti
  • Praktická zkušenost se zacházením s různými měřícími prostředky/měřícími procesy/ měřícími technologiemi
  • Zkušenost s vytvářením měrných programů pro 3-D měřící přístroje výhodou
  • Analytické myšlení
  • Uživatelská znalost Q-DAS / Q-STAT (získání údajů o měření) znalost výhodou
  • Znalosti SAP
  • Znalosti z výroby a konstrukce
  • Asertivita, pro-firemní myšlení, loajálnost, nepředpojatost
  • Orientace na nejlepší výkon, zdvořilost, jasné vyjednávání

Nabízíme:

  • Práce na HPP na plný úvazek
  • PC
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost odborného i profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravné
  • Práci v talentovaném a kreativním mladém kolektivu
  • Lokalita: Tachov

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Tachov
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..