předvýběr.cz

Technik přípravy a řízení projektu

Zveřejněno 30.05.2023

Pro našeho klienta, dynamickou společnost, která již přes 25 let dodává prosvětlovací systémy ve stavebnictví, hledáme nového kolegu na pozici Technik přípravy a řízení projektu.

Pracovní náplň:

  • Komunikace se zákazníkem při přípravě a v průběhu zakázky
  • Příprava projektové dokumentace k následnému schválení zákazníkem
  • Tvorba a zhotovení výrobní dokumentace pro jednotlivé útvary
  • Dodržování termínů, zpracování dokumentace k zakázkám
  • Provádění navazujících úkonů v souvislosti s výrobními a montážními procesy – objednávání materiálů a jejich komponentů, kontrola termínů dodání
  • Zajištění provozních a výrobních procesů s ohledem na časový průběh zakázky
  • Vypracování technických dokumentů a návodů pro montáž zhotovených výrobků
  • Výjezdy mimo kancelář – zaměření (práce i ve výškách), konzultace se zákazníkem, jednání s projektanty a stavbyvedoucími
  • Pracovní cesty dle určení nadřízených
  • Ostatní činnosti udělené nadřízenými

Očekáváme:

  • SŠ/ VŠ stavební nebo praxe ve výrobě LOP a hliníkových výplní otvorů
  • Praxe v oboru stavebnictví
  • Čtení a orientace ve stavebních výkresech
  • Znalost kreslícího programu AutoCAD
  • ŘP skupiny B
  • MS Office
  • Angličtina výhodou

Nabízíme:

  • Služební automobil (pro pracovní účely)
  • Mobilní telefon a PC
  • Moderní pracovní prostředí
  • 25 dní dovolené
  • Firemní akce
  • Příjemný kolektiv
  • Příspěvek na stravování
  • Lokalita: Napajedla

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Zlín
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..