předvýběr.cz

Technická podpora

Zveřejněno 01.12.2022

Pro našeho klienta, společnost, která patří dlouhodobě na českém trhu mezi největší poskytovatele služeb, řešení v oblasti virtualizace a správy privátních cloudů, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Technická podpora.

Vaše náplň práce bude spočívat ve 2 oblastech:

  • Správa o sítě zákazníků v lokalitách zákazníka – firma má na starosti kompletní IT ve firmách a institucích, kam budete pravidelně docházet a podílet se na lokální správě
  • Správa virtuálních serverů zákazníků v datacentru – budete v kanceláři na helpdesku a dle požadavků či pravidelných činností budete řešit úkony na virtuálních serverech jednotlivých zákazníků

Jedná se o velmi aktivní komunikaci s koncovými uživateli výpočetní techniky, proto je velmi důležité mít dobré komunikační schopnosti a um vše srozumitelně vysvětlit.

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (IT oblasti výhodou)
  • Praxi na obdobné pozici
  • Dobrá znalost administrace operačních systémů a základních aplikací na platformě Microsoft na úrovni pracovních stanic
  • Znalost administrace serverových řešení Windows (základní administrace – správa uživatelů, souborové služby, nastavení politik apod.)
  • Základní síťové znalosti (základy routování, technologie Wi-Fi apod.)
  • Pečlivost, spolehlivý a zodpovědný přístup k práci
  • Řidičský průkaz sk. B

Výhodou pak bude:

  • Alespoň částečná znalost prostředí iOS
  • Znalost práce s virtualizací KVM
  • Pokročilé technologie společnosti Microsoft (SQL, Exchange či SahePoint technologie)
  • Linuxové prostředí (různé technologie na platformách Linux)
  • A spoustu dalších technologií (HW servery, profesionální datacentrum, bezpečnost)

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní společnosti s malým kolektivem pohodových lidí
  • Příjemné a klidné prostředí v nových kancelářích
  • Možnost se posouvat ve znalostech technologií (řešení nejmodernějších trendů na kombinaci OpenSource a Korporátních řešení)
  • Možnost spolupráce na HPP, příp. IČO
  • Plat 30 – 40 000 Kč (dle zkušeností), po zapracování až 45 000 Kč
  • Profesní rozvoj a vzdělávání, interní školení
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home-office
  • Nástup možný ihned/ dle domluvy
  • Kanceláře: Popůvky u Brna

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-venkov
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..