předvýběr.cz

Technická podpora – tepelná čerpadla

Zveřejněno 14.02.2022


Pro našeho klienta, společnost zabývající se návrhem a prodejem tepelných čerpadel, ventilačních systémů a ohřevem teplé vody, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technická podpora – tepelná čerpadla.

Náplň práce:

Vaší náplní práce bude především komunikace s našimi zákazníky a poskytování technického poradenství v případě problémů s produkty společnosti, primárně tepelnými čerpadly.

Zároveň budete mít na starosti přijaté zakázky, jejich zadávání a další administrativní práce se servisním programem a SAPem.

Požadujeme:

 • Min SŠ vzdělání elektrotechnického směru
 • Elektro vyhláška 50 § 6
 • AJ na středně pokročilé úrovni
 • ŘP sk. B výhodou
 • Pokročilejší znalost práce na PC
 • Hlubší zkušenosti s IT problematikou – výhodou

Nabízíme:

 • Zajímavou práci na HPP – full-time
 • Širokou škálu benefitů (mobil, PC, stravenkový paušál, dovolená 5 týdnů, příspěvek na penzijní/životní připojištění, kurzy, školení, aj.)
 • Motivační finanční ohodnocení odvíjející se od znalostí a schopností
 • Možnosti nástupu ihned
 • Místo výkonu práce Praha 8

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.


Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..