předvýběr.cz

Stavbyvedoucí

Zveřejněno 06.04.2023

Pro našeho klienta, stavební společnost v oboru pozemního stavitelství, hledáme vhodného kandidáta na pozici Stavbyvedoucí.

Náplň práce:

  • Tvorba harmonogramu prací na svěřenou zakázku
  • Organizace práce na stavbě
  • Kontrola kvality provedených prací
  • Vedení stavebního deníku a provádění denních zápisů
  • Předávání staveniště subdodavatelům, stejně tak přebírání hotového díla od subdodavatelů
  • Aktivní účast na kontrolních dnech
  • Objednávání jednotlivých návozů materiálu na stavbu
  • Příprava podkladů pro vytvoření změnových listů přípravářem
  • Kontrola projektu a rozporu PD a VV
  • Kontrola stavebního povolení
  • Kontrola nákladů na stavbě
  • Kontrola docházky zaměstnanců na svěřených zakázkách
  • Řešení reklamací na přidělených zakázkách
  • Předávání podkladů pro předávací dokumentaci stavby

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou stavebního směru
  • Praxi na obdobné pozici min. 2 roky
  • Schopnost samostatného řízení výstavby a řízení pracovního týmu
  • Schopnost plánovat
  • Ekonomické myšlení
  • Organizační schopnost
  • Uživatelskou znalost PC – MS Office
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Výhodou - orientace v související legislativě, technologických postupech a technických normách
  • Výhodou - autorizace v oboru

Nabízíme:

  • Zajímavou a samostatnou práci na HPP
  • Zázemí stabilní společnosti s více než 28 lety působení na trhu
  • Motivující platové ohodnocení (fix + odměny)
  • Roční odměny dle výkonů a zisků firmy
  • Služební automobil i pro soukromé cesty
  • Telefon, notebook
  • Možnost dalšího vzdělání formou školení a odborných kurzů
  • Práci v mladém kolektivu
  • Dovolenou navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Věrnostní program pro stabilní pracovníky
  • Místo výkonu práce: Brno

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-město
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..