předvýběr.cz

Servisní technik – zdravotnická technika

Zveřejněno 01.12.2021

Pro našeho klienta, stabilní rodinnou firmu s výhradním zastoupením tradičních evropských výrobců zdravotnické techniky pro Českou republiku, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik – zdravotnická technika.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Servis zdravotnické techniky u zákazníků (40%) a na firmě (60%), většinou infuzní technika Codan Argus

POŽADUJEME:

  • Ukončené min. SŠ vzdělání s maturitou – elektrotechnického směru
  • Vyhláška 50 (zkoušky případně zařídíme)
  • Min. 3 roky praxe v oblasti servisu elektronických zařízení
  • Řidičský průkaz skupiny B (výpis z karty řidiče)
  • Uživatelskou znalost práce s PC
  • Spolehlivost, odpovědný a samostatný přístup
  • Týmového ducha – budete součástí stabilního a přátelského kolektivu

NABÍZÍME:

  • Práci na HPP ve stabilní firmě s 30letou tradicí v oboru
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Motivační individuální ohodnocení (fix + prémie)
  • Roční odměnu (závislou od vlastních výkonů a zisků firmy)
  • Služební automobil (i k soukromým účelům), mobilní telefon, notebook
  • Diety u služebních cest
  • Stravenky
  • Dovolenou mezi vánočními svátky navíc
  • 3 dny zdravotního volna
  • Možnost využití smluvního lékaře
  • Hrazené očkování
  • Možnost firemního vzdělávání
  • Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
  • Občerstvení na pracovišti (káva, nápoje)
  • Dárky při pracovních a životních výročích
  • Lokalita zaměstnání: Brno

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-město
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..