předvýběr.cz

Servisní technik pro oblast stlačeného vzduchu

Zveřejněno 22.08.2022

Pro našeho klienta, německou společnost, která se zabírá výrobou a prodejem kvalitních, výkonných a velmi efektivních komponentů a systémů pro úpravu stlačeného vzduchu pro kondenzační techniku, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik.

Náplň práce:

  • Péče o svěřené portfolio zákazníků – aktivní plán pravidelných servisů
  • Obvolávání zákazníků v dobách, kdy má přijít servis, nabídky
  • Kontrola a servis jednotlivých zařízení u klienta
  • Aktivní vyhledávání dalších možností servisů a prodeje výrobků u zákazníka, částečný podíl na dalších obchodních aktivitách společnosti
  • Organizace vlastního harmonogramu

Požadujeme:

  • Elektrotechnické vzdělání + vyhláška 50/78, §6 a vyšší.
  • Praxi v servisu průmyslových zařízení
  • Anglický nebo německý jazyk – schopnost orientovat se v cizojazyčné technické dokumentaci
  • Řidičský průkaz – B, výhodou E (servisní auto je VW Transporter)
  • Bydliště – Praha a okolí
  • Znalost práce na PC – Word, Excel
  • Ochota a chuť se učit novým věcem, do budoucna budete mít možnost školení a certifikace pro práci s freony
  • Ochota cestovat v rámci ČR, SR
  • Aktivní přístup k vyhledávání nových zákazníků
  • Trestní bezúhonnost
  • Zkouška na chladící zařízení (kondenzační sušičky) – výhodou, ne podmínkou
  • Praxe na pozici revizního technika tlakových zařízení – výhodou, ne podmínkou

Nabízíme:

  • Mzdu skládající se z fixní a bonusové složky
  • Zajímavou práci a podporu dalšího vzdělávání a rozvoje ze strany společnosti
  • Stravenkový paušál a další náhrady dle zákona
  • 5 týdnů dovolené
  • Notebook
  • Mobilní telefon i pro soukromé použití
  • Možnost servisních školení v zahraničí (Německo, Itálie)
  • Lokalita působiště: Praha

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..