předvýběr.cz

Servisní technik - mechanicko-elektronická zařízení

Zveřejněno 08.11.2021

Pro našeho klienta, společnost s třicetiletou tradicí se specializací na mechanicko-elektronická zařízení, konkrétně výukové simulátory, trenažéry a automatizované výdejny léčiv, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik.

Náplň práce:

  • Působnost bude 50% v Hradci Králové a 50% v rámci servisních zásahů v celé ČR, a to jako hlavní zaměstnanecký pracovní poměr na celý úvazek
  • Kontrola, zavážet, instalovat přístroje a zařízení, zaškolit uživatele
  • Provádět pravidelné servisní kontroly a servis, v případě potřeby komunikovat s výrobcem.
  • Zaškolení do pozice proběhne v sídle společnosti, případně přímo u výrobce

Požadavky:

  • SŠ nebo odborné vyučení s maturitou
  • Dobrou znalost anglického jazyka (min. čtení technické dokumentace)
  • Vyhlášku 50 min. §6
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Flexibilitu
  • Ochotu učit se novým věcem a radost z poznávání

Nabídka:

  • Flexibilní pracovní dobu s pěti týdny dovolené
  • Finanční odměny a bonusy
  • Firemní pracovní oděv
  • Příspěvky na stravu, stravenky
  • Odpovídající pracovní ohodnocení s motivující složkou
  • Možnost seberealizace a odborných školení
  • Férové jednání podle platné legislativy
  • Přátelský kolektiv
  • Místo výkonu práce: Hradec Králové

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hradec Králové
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..