předvýběr.cz

Financial Assistant/Junior účetní

Zveřejněno 19.06.2023

Pro našeho klienta, společnost poskytující profesionální servis pronájmu vratných bedýnek pro zeleninu, ovoce či masné výrobky, hledáme nového kolegu/kolegyni do finančního oddělení na pozici Financial Assistant/Junior účetní.

Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy ekonomické školy.

Vaše náplň práce:

Realizace přidělené agendy v rámci finančního oddělení, zejména při fakturaci a výkaznictví pro příslušné úřady.

  • Kontrola, zpracování a účtování došlých faktur
  • Zpracování a účtování cestovních příkazů, dohadných položek a dalších interních dokladů
  • Příprava zápočtů
  • Zodpovědnost za svěřené účty (kontrola otevřených položek)
  • Komunikace a výkaznictví pro statický úřad
  • Zaznamenávání, kontrola a řádné zajišťování oběhu příchozích a odchozích faktur a finančních informací
  • Vedení hlavní knihy, správa účtů věřitelů a dlužníků
  • Správa financí příslušné organizační jednotky
  • Podpora při přípravě DPH podkladů
  • Podpora při auditech
  • Zastupování účetních v týmu v případě nepřítomnosti
  • Ad hoc úkoly dle pokynů nadřízeného

Dále pak zajištění denní administrativy spojené s chodem finančního oddělení vč. agendy týdenní pošty a archivace účetních a finančních dokumentů.

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru)
  • Základní přehled v oblasti účetnictví (MD/D, finanční výkaz apod.) či praktickou zkušenost
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (interní komunikace se zahraničními kolegy)
  • Dobrá znalost práce na PC (zejména Excel na úrovni kontingenčních tabulek)
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Samostatnost, ale i schopnost práce v týmu

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní společnosti, která se zasazuje za snižování emisí CO2 a redukci používání jednorázových obalů
  • Fajn atmosféru v prostředí menšího týmu
  • Práce na HPP, full-time
  • Po zkušební době 12 000 Kč/rok v benefitním systému Kafeterie (sami si zvolíte, zda chcete příspěvek na sport, dovolenou, zdraví, vzdělávání nebo penzijní spoření)
  • Flexibilní pracovní doba (3x v kanceláři, 2 dny možnost práce z domova)
  • Příspěvek na dopravu 2 000 Kč/měsíc + dálniční známka
  • Stravenky 150 Kč
  • Zvýhodněné zaměstnanecké tarify od Vodafone i pro členy domácnosti
  • Kurzy angličtiny
  • Pracovní notebook a telefon i pro soukromé užití
  • Firemní party a akce
  • Místo výkonu práce: Praha – Prosek (zajištěné parkování na Proseku)

Těšíme se na Vás!

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..