předvýběr.cz

Senior architekt / architektka

Zveřejněno 24.01.2024

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá návrhy kanceláří, bytů, domů i veřejné prostory, hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior architekt / architektka.

Koho hledáme:

Rozšiřujeme tým. Budeš zodpovědný za celý projekt, od přípravy až po realizaci. K dispozici je mladý tým a bohaté zkušenosti ateliéru. Těžištěm práce jsou většinou interiéry restaurací, kanceláří, bytů, často se do portfolia dostanou rodinné domy, menší areály a nespočet jiných zajímavých témat.

Tvoje náplň:

  • plodná a pozitivní komunikace s klientem
  • tvůrčí a efektivní vedení týmu
  • ochota přiložit ruku k dílu, v každé jeho etáži
  • koordinace profesí v projekci i na stavbě
  • tah na branku - spokojený klient a výtečný výsledek

Co požadujeme:

Máš perfektní styl komunikace s lidmi a tvojí metou je řešit věci efektivně. Pracujeme v ACAD (ovládáš perfektně), pomalu přecházíme na REVIT (buď umíš nebo se chceš učit) a SketchUp (ovládáš dobře), někdy ladíme ve Photoshop (ovládáš základně), V-Ray nebo Lumion (trochu tušíš), a MS Office (samosebou). Práce na zakázkách je předem plánována (čas, rozpočet), zodpovědně vedena a důsledně kontrolována, senior architekt je základem tohoto procesu. K dispozici je příjemná a jednoduchá plánovací i time-tracking aplikace, ta ti pomáhá mít přehled.

Obrovskou výhodou pro Tvou pozici je více než 5letá praxe v navrhování interiéru a hbitější angličtina. A pokud máš v sobě týmového ducha a pozitivní myšlení, stane se práce snem, pro nás i pro Tebe.

Co nabízíme:

Po zapracování nabízíme odměnu odpovídající Tvému výkonu, uděláme vše proto, aby byla oboustranně přijatelná, dohodneme se. Všechny výhody Ti rádi sdělíme na pohovoru.

Bonusem je mobilní tarif, vzdělávání, firemní akce, po roce i placené volno apod.

Kanceláře na Praze 7 v Holešovicích.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..