předvýběr.cz

Sales/Office Assistant

Zveřejněno 12.12.2022

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost, která se zaměřuje na výrobky pro péči o domácnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Sales/Office Assistant.

Náplň práce:

Sales:

  • Administrativní podpora při péči o zákazníky – prezentace, dotazy, měsíční obrat
  • Analýza prodejů, ad-hoc analýzy
  • Komplexní agenda přidělených zákazníků
  • Agenda smluv, akce KAM
  • Listování nových výrobků, příprava a odesílání vzorků apod.

Office management:

  • Zásobování kanceláře, objednávání služeb, organizace oprav
  • Agenda služebních automobilů pro ČR, SR i výrobní závod
  • Koordinace bezpečnosti práce a pracovně lékařských služeb mezi externím dodavatelem, centrálou a zaměstnanci
  • Organizace akcí, školení a jazykové výuky
  • Organizace návštěv – taxi, hotely, kontakty
  • Recepce, zahraniční zásilky, vizitky, telefony, objednávky v SAP apod.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi na podobné pozici je výhodou
  • Pokročilou znalost angličtiny slovem i písmem podmínkou (aktivní využití)
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint) – nadstandardní uživatelskou znalost
  • Základní znalost zpracování analýz a obchodních výsledků
  • Výborné organizační dovednosti
  • Schopnost samostatné práce a zvládání komplexní a různorodé agendy

Nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou práci v menším kolektivu, avšak se zázemím silné nadnárodní skupiny
  • Propracovaný systém firemního vzdělávání, možnost profesního růstu
  • Motivující mzdu, dovolenou navíc, penzijní připojištění, Multisport kartu a další výhody
  • Výrobky společnosti za zaměstnanecké ceny
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce Praha Vršovice

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..