předvýběr.cz

Sales Coordinator/Inside Sales Representative

Zveřejněno 13.12.2021

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na správu pohledávek finančních ústavů a korporátních zákazníků a spravuje pohledávky bank, pojišťoven, telefonních operátorů i poskytovatelů energií a dalších služeb, hledáme vhodného kandidáta na pozici Sales Coordinator/Inside Sales Representative.

Náplň práce:

  • Koordinace a řízení účasti společnosti na výběrových řízení na odkup pohledávek
  • Každodenní písemná a ústní komunikace s dalšími odděleními napříč firmou v Hradci Králové (v češtině) a týmy centrály ve Vratislavi (v angličtině)
  • Základní analýza a zpracování zadání výběrových řízení v angličtině
  • Příprava nabídek na odkup portfolií
  • Příprava, koordinace a revize při uzavírání smluv – spolupráce s právní kanceláří, vedení archivu smluv, správa systému pro elektronický oběh dokumentů
  • Tvorba podkladů a podílení se na strategických analýzách trhu
  • Komunikace s novými a stávajícími obchodními partnery (Praha, Bratislava)
  • Poskytování asistence řediteli obchodu – zápisy, sumáře, vyhledávání údajů a dat
  • Spolupráce s obchodním manažerem na obchodních případech
  • Příprava podkladů pro obchodní jednání a kampaně
  • Reporting mateřské společnosti

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (obory ekonomického zaměření vítány)
  • Základní ekonomický přehled výhodou
  • Velmi dobrá znalost angličtiny (ústní i písemná forma) – alespoň B2
  • Pečlivost, cit pro detail, spolehlivost, zodpovědnost
  • Kritické a analytické myšlení
  • Komunikační dovednosti, příjemné a reprezentativní vystupování
  • Pozitivní myšlení, týmový hráč
  • Znalost práce s MS office (MS Word, Excel, Powerpoint, OneNote)
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • 26 dní dovolené
  • Práce v samostatné kanceláři pro obchodní tým a možnost práce z domu
  • Možnost výběru benefitu – příspěvek do kafeterie nebo na penzijní připojištění
  • Kurzy angličtiny v pracovní době
  • Stravenky
  • Přátelské neformální prostředí
  • Důkladné zaškolení
  • Káva a čaj na pracovišti
  • Odměna za každých odpracovaných 5 let ve společnosti
  • Místo výkonu práce: Hradec Králové

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hradec Králové
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..