předvýběr.cz

Rešeršista / Informační pracovník/pracovnice úřadu

Zveřejněno 30.05.2023

Pro našeho klienta, ústřední orgán státní správy České republiky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Rešeršista / Informační pracovník/pracovnice úřadu.

Oficiální název pozice: Vrchní referent/referentka v oddělení Institut průmyslověprávní výchovy

Náplň práce:

  • Poskytování informací a konzultací týkajících se problematiky průmyslověprávní ochrany a vyhledávání a využívání průmyslověprávních informací
  • Zpracování průmyslověprávních rešerší (především se zaměřením na subjekty) s využitím národních databází průmyslových práv, jakož i databází průmyslových práv s účinky pro ČR a Evropskou unii

Požadujeme:

  • Min. vyšší odborné vzdělání (Dis.) nebo vysokoškolské vzdělání (Bc., Ing., Mgr.)
  • Státní občanství České republiky nebo občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru
  • Věk min. 18 let
  • Svéprávnost a trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Výhodou znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek (40 hodin týdně) na dobu neurčitou
  • Služební místo zařazené podle přílohy č. 1 k zákonu o státní službě do 10. platové třídy (od 23 390 Kč do 34 370 Kč – platový stupeň podle započitatelné praxe)
  • Osobní příplatek cca 5% - 15% z nejvyššího platového stupně příslušné třídy
  • 5 týdnů dovolené/rok, 5 dnů sick-days/rok, 5 dnů studijního volna/rok
  • Příspěvek na rekreaci, sportovní aktivity nebo penzijní připojištění, rekreační zařízení v Lužických horách
  • Závodní stravování, příspěvek na stravování
  • Možnost dalšího vzdělávání, školení, studium na Institutu průmyslověprávní výchovy, jazykové kurzy
  • Možnost částečného výkonu služby z jiného místa (HO)
  • Nástup možný od července 2023, případně dle dohody
  • Místo výkonu práce: Praha 6 - Bubeneč

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Možnost studijního volna
Požadované vzdělání:
Vyšší odborné

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..