předvýběr.cz

Ředitel maloobchodu

Zveřejněno 07.03.2023

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá dovozem oblečení pro outdoor, sport a volný čas z Norska (velkoobchod, maloobchod, e-shop), hledáme vhodné kandidáty na pozici Ředitel maloobchodu.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za síť maloobchodů (která stále roste), 5x e-shop, 2 kamenné obchody + franšízu a další zajímavé projekty
  • nepřímé vedení týmu (15 lidí)
  • řízení celkového provozu prodejen, sortimentu a růstu (objednávky, sklad, náklady)
  • strategie obchodu, aby prodej stále rostl (expert současných zákazníků)
  • specializace v online světe, rozvoj naších e-shopů v CZ a SK – plánujeme expandovat
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí a budování značky

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání, ale více o Vás řekne praxe
  • praxe na obdobné pozici v oblasti e-commerce, retailu, nebo obchodu
  • zkušenost s otvíráním nových obchodů a franšízami (velkou výhodou)
  • prokazatelná schopnost vést tým lidí (včetně motivace)
  • zkušenosti s vedením značky, e-shopů, kamennými obchody, UX, customer service, logistika atd.
  • analytické a strategické myšlení, kreativitu
  • výborné komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti
  • perfektní zákaznický servis
  • cit a vášeň pro outdoor, sport a fashion
  • chuť učit se novým věcem

Nabízíme:

  • atraktivní platové ohodnocení
  • finanční bonus (dle obchodních výsledků)
  • oblečení na sport i do města (zadarmo nebo za symbolické ceny)
  • zahraniční cesty (náhled do výroby produktů)
  • flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova
  • pracovní pomůcky (PC, telefon), můžeš si vybrat, zda jsi či nejsi fanoušek Apple
  • firemní auto (použití k soukromým účelům)
  • PR školení, možnost pracovních cest a firemních akcí
  • sportovní eventy a aktivity
  • dlouhodobá spolupráce
  • místo pracoviště: Praha / Litoměřice

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..