předvýběr.cz

Quality Engineer

Zveřejněno 12.02.2024

Pro našeho klienta, společnost, která vytváří inovativní klimatická řešení pro budovy, domy a dopravu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Quality Engineer.

Náplň práce:

Dodavatelská kvalita:

  • Vedení týmu dodavatelské kvality
  • Monitoring skladu neshodných dílů
  • Řízení reklamačního procesu prostřednictvím 8D metodiky
  • Eskalace dodavatelských neshod v případě potřeby
  • Podpora SDE (Supplier Development Engineers) týmu při rozvoji dodavatelů
  • Podpora náběhu nových projektů z hlediska dodavatelských komponentů – PPAP
  • Vedení pracovníků vstupní kontroly
  • Zajistit dodržování firemních standardů v oblasti Supplier Quality

Zákaznická kvalita:

  • Být hlavním představitelem kvality pro vlakové zákazníky
  • Analyzovat zákaznické reklamace a poskytovat zákazníkům včasné a systémové řešení kvalitativních problémů za použití metod problem solving 8D
  • Připravovat a účastnit se zákaznických auditů – FAI
  • Implementovat zákaznické požadavky do interních postupů
  • Monitorovat a sledovat kvalitu a spolehlivost výrobků/ komponentů
  • Spolupracovat s projektovým a konstrukčním oddělením na nových i stávajících projektech
  • Podporovat certifikovaný systém kvality ISO/TS 22163 (IRIS) ve svěřené oblasti

Požadujeme:

  • Minimálně 3 roky zkušeností z odpovídající pozice, preferovány min. 2 roky v automobilovém průmyslu
  • Znalost firemních standardů v oblasti kvality
  • Znalost ISO 9001, IATF 16949
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Technické myšlení
  • Dobrá znalost konceptu, metod a technik Total quality assurance
  • Požadované základní nástroje: PPAP, APQP, G8D, 5xPROČ, Ishikawa, Pareto, A3
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Firemní benefity – 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, aj.
  • Podporu vzdělávání v různých oblastech
  • Možnost částečné práce z domova
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Lokalita: Ovčáry (Kolín)

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Kolín
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..