předvýběr.cz

Quality and lean six sigma manager

Zveřejněno 06.02.2023

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na vývoj a výrobu piezoelektrických zařízení, ultrazvukových měničů, vibračních senzorů a dalších, hledáme vhodné kandidáty na pozici Quality and lean six sigma manager.

Náplň práce:

  • Komunikace s velmi zajímavými zákazníky z Evropy, někdy i od jinud v angličtině
  • Rozhodování o parametrech ve výrobním procesu a metodické vedení pracovníků v oblasti Quality Engineeringu a vstupní procesní a výstupní kontroly
  • Podněcování celého výrobního závodu ve směru implementace výrobního systému ve smyslu lean manufacturing
  • Koordinace ostatních k vedení DMAIC projektů
  • Zajišťování rozvoje dokumentace ISO 9001 včetně auditů interních i certifikačních
  • Práce v kvalitě, účast na projektech, řízení týmů i transversálních

Požadavky:

  • VŠ v technických oborech, znalosti fyziky, matematiky, elektřiny, mechaniky, řízení kvality a managementu
  • 3 – 5 let zkušeností ve firmě s rozvinutým výrobním systémem štíhlé výroby
  • Preferováno: Lean Six Sigma alespoň na úrovni Green belt
  • Angličtina C1
  • Znalost ISO9001-2015, včetně vedení účasti na auditech
  • Znalost metodiky v oblasti řízení kvality, nástroje řešení problémů 8D, FTA, Pareto, histogram, korelace, regulační diagram atd., nástoje plánování kvality – FMEA, Control Plan
  • Znalosti metrologie a základy statistiky
  • Lean manufacturing – Kaizen, 5S, VSM, Pull Flow, Architektura procesu, Late Differenciation, atd.
  • Vaší hlavní schopností by měly být - osobní odvaha vítězit, jednoduchost myšlení, schopnost reagovat a vůle hledat řešení
  • Základní dovednostmi jsou práce v týmu, vlastní sebekontrola a vedení ostatních k výsledku.
  • Schopnost učit se od druhých a přebírat zkušenosti druhých.
  • Pozitivní přístup ke všem lidem, schopnost je podněcovat a přesvědčit.
  • Analytické myšlení k odhalení příčin a schopnost přesné argumentace

Nabízíme:

  • Příjemný a přátelský tým
  • Prostor na seberealizaci
  • Profesní rozvoj v rámci nadnárodní společnosti
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Vzdělávání v měkkých a manažerských dovednostech
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Firemní svozy z Opatova
  • Služební telefon a notebook
  • Bonusy za pracovní jubilea
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Pružná pracovní doba
  • Lokalita pracoviště: Nupaky

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha-východ
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Požadované vzdělání:
Vysokoškolské / univerzitní

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..