předvýběr.cz

Provozní ředitel 5hvězdičkového hotelu President v Praze

Zveřejněno 18.09.2023

Pro našeho klienta, luxusní hotel The President v centru Prahy, hledáme zkušeného profesionála na pozici Provozní ředitel.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za provoz a hospodářské výsledky hotelu
  • pozitivní reprezentace hotelu a rozvoj firemní kultury
  • zodpovědnost vůči hospodaření hotelu a finančním prostředkům
  • zajištění optimalizace nákladů na provoz hotelu
  • rozdělování úkolů a následná kontrola jejich plnění
  • plánování, organizování a implementace obchodních strategií
  • personální řízení, koordinace a kontrola činností všech zaměstnanců
  • komunikace s klíčovými zákazníky (B2B, B2C) a externími dodavateli
  • motivace, koučink a hodnocení podřízených pracovníků
  • podíl na propagaci a tvorbě marketingových kampaní hotelu

Požadujeme:

  • prokazatelné zkušenosti min. 5 let na manažerské pozici v oblasti Operations /F&B /Sales v hotelovém provozu, zkušenost s vedením hotelu nutností
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • komplexní ekonomický přehled, orientace na trhu
  • vysokoškolské vzdělání značnou výhodou
  • rozhodnost a přirozená autorita
  • zvládání zátěžových i stresových situací
  • komunikační, organizační a argumentační dovednosti
  • strategické i analytické myšlení s kritickým pohledem na detail
  • výborné prezentační dovednosti
  • reprezentativní vystupování a vzhled

Nabízíme:

  • velmi pěkné platové ohodnocení + zajímavé bonusy a prémie
  • příjemné zázemí prosperujícího řetězce
  • podílení se na dalším rozvoji zajímavého produktu
  • nástup: dle dohody
  • místo výkonu práce: Praha – Staré město

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..