předvýběr.cz

Projektový manažer/Architekt – vedení projektů

Zveřejněno 01.06.2022

Pro našeho klienta, developerskou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektový manažer/Architekt – vedení projektů.

Náplň práce:

  • Organizace přípravy projektové dokumentace pro realizaci projektu
  • Příprava podkladů a objednávka posudků a stanovisek
  • Kontrola projektové dokumentace, termínů a dodržování cenových nabídek
  • Komunikace s generálními dodavateli, subdodavateli a technickým dozorem
  • Komunikace s katastrem nemovitostí, stavebními úřady i jinými státními organizacemi a institucemi
  • Zajišťování historických podkladů z archivů a příprava podkladů k žádostem, doručování na příslušné instituce podle potřeby společnosti
  • Účast na kontrolních dnech
  • Organizace výběrových řízení pro subdodavatele, příprava podkladů a vyhodnocení
  • Příprava výběru materiálu, standardů, cenových nabídek
  • Pravidelný reporting
  • Forma autorského dozoru na daných projektech

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání v oboru pozemní stavitelství nebo architektura
  • Znalost AutoCAD nutná, další grafické nebo konstrukční programy výhodou
  • Výbornou znalosti češtiny - slovem i písmem
  • Praxe je výhodou - vhodné i pro absolventy
  • Aktivní přístup, časovou flexibilitu, loajalitu
  • Kreativní myšlení, týmový duch
  • Samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování
  • Organizační schopnosti, schopnost řešit úlohy se zřetelem na priority
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co Vám nabízíme:

  • Práci na IČO
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Práci na atraktivních projektech v hodnotě miliard korun, které mění tvář Prahy
  • Mladý progresivní kolektiv
  • Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Práci na plný úvazek - 8 hod. denně
  • Počítač, mobil, automobil k dispozici
  • Možnost kariérního růstu
  • Atraktivní teambuldingové aktivity několikrát ročně
  • Nástup možný ihned (nejpozději 1. 7. 2022)
  • Pracoviště v nové moderní kanceláři na Praze 8 v Karlíně

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook
Požadované vzdělání:
Vysokoškolské / univerzitní

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..