předvýběr.cz

Projektant -ka pozemních staveb

Zveřejněno 15.11.2023


Pro našeho klienta, projekční kancelář, hledáme posilu týmu na pozici Projektant -ka pozemních staveb! A rádi bychom touto cestou oslovili někoho zajímavého s chutí do práce a zájmem vytvářet něco nového. Klient řeší projekty různých typů, stylů architektury a taky různého rozsahu, takže práce s námi nebude rozhodně nuda.

Na čem by jsi pracoval?

Aktuálně například na projektu ze soutěže na apartmánové bydlení na jihu Čech, součástí jsou sauny, wellness, restaurace, chalety, obchodní prostory, parking atd…. Mimo tento projekt by jsi se samozřejmě podílel na dalších našich projektech, navrhujeme vše od rezidenčních projektů pro soukromé klienty a developery, rekonstrukce, dřevostavby, a jiné větší projekty jako Jahodárna Vraňany, Parkovací dům za katedrálou Ostrava, Hydropolis Praha), až po halové objekty pro různé společnosti. Vše s důrazem na jedinečnost místa a osobitý charakter klienta.

Koho hledáme?

 • Každopádně musíš být z oboru.
 • Ale to nejdůležitější je, aby tě neopouštěla chuť do práce.
 • Chceme od Tebe cítit nadšení a týmovou práci, zároveň ti nesmí být cizí samostatnost.
 • Být flexibilní a mít vztah k zodpovědnosti.
 • Nechybí ti kreativita a máš smysl pro inovace?
 • Ovládáš CAD a případně i REVIT?
 • Tak jsi to TY! Koho hledáme!
 • Už stačí jen odpovědět!

Co za to všechno dostaneš?

 • Finanční ohodnocení se pohybuje v rozmezí 35 000 - 60 000 Kč dle zkušeností, plus odměny podle ekonomického výsledku zakázek firmy.
 • Práce na ŽL výhodou, ne však podmínkou.
 • Podporujeme sportovce, takže multisportka je standardem, a můžeš si k ní přidat i klidně někoho z rodiny nebo někoho blízkého.

U kanceláře máme krásnou a příjemnou zahradu ve vnitrobloku se spoustou zeleně. Sídlíme kousek od zastávky tramvaje Maniny na Praze 7, s dopravou není problém.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.


Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..