předvýběr.cz

Project Manager pro B2B segment

Zveřejněno 02.10.2023

Pro našeho klienta, společnost poskytující kompletní interiérové řešení, hledáme vhodného kandidáta na pozici Project Manager pro B2B segment.

Pokud Vás baví obchod a při obchodním jednání Vás téměř nic nezaskočí, pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání a uchopení nových obchodních příležitostí
  • Identifikace optimálních příležitostí na trhu ze segmentu B2B
  • Samostatné vedení obchodních jednání (B2B projekty)
  • Projektové řízení realizace zakázek (B2B projekty)
  • Obchodní činnosti a profesionální péči o svěřené obchodní partnery
  • Tvorba cenových kalkulací, obchodních nabídek a prezentací
  • Plánování, sestavení časového harmonogramu a kontrola realizace zakázek
  • Sledování efektivity realizací zakázek a její zvyšování
  • Vyhledávání a spolupráce s externími dodavateli
  • Spolupráce napříč celým realizačním projektovým týmem

Požadujeme:

  • Pokročilou znalost cizího jazyka (AJ či NJ)
  • Praxi v oboru obchodně, projektově či technicky orientované pozici (B2B segment)
  • Proklientské a logické myšlení, dobrá představivost
  • Reprezentativní a příjemné vystupování, ochota jednat s lidmi
  • Perfektní komunikační schopnosti, schopnost rychlého rozhodování a schopnost naslouchat
  • Odpovědný přístup a schopnost porozumět představám, vizím a očekávání zákazníků
  • Pohotovost, flexibilitu a operativní přístup k řešení změn v průběhu realizace zakázek
  • Řidičský průkaz sk. B

Výhodou bude:

  • Praxe v oboru interiérové výroby
  • Dobrá znalost materiálů, zájem o nábytek, interiérový design
  • Zkušenost s výrobní dokumentací a zadáváním zakázek do výroby
  • Cit pro design, kreativní myšlení a smysl pro detail

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní české společnosti se zahraniční účastí
  • Tvůrčí, kreativní a rozmanitou činnost
  • Vlastní zodpovědnost a samostatnost při realizaci zakázek
  • Zajímavou práci v přátelském kolektivu a férový přístup
  • Spolupráci na HPP či ŽL
  • Motivační finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech a výsledcích
  • Mentoring při zaškolování
  • Osobní i profesní růst
  • Flexibilní pracovní dobu a vlastní organizaci času
  • Nástup možný dle dohody
  • Lokalita pracoviště: Moravany u Brna

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-venkov
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..